Pierwsza EKO firma w regionie


EKO Atelier


Budujemy niezwykłe instalacje
Projekt i kosztorys każdej inwestycji jest darmowy
pod kątem technologii jak i potrzeb naszego Klienta.

Nasza firma istnieje od 1997 roku, możemy pochwaliśc się referencjami z całej prawie Europy, wykonywaliśmy realizacje w Niemczech, Francji jak również Bank w Rostowie na Donem, teraz projektujemy farmę fotowoltaiczną w środkowej Afryce. To właśnie podczas realizacji rozbudowy rezydencji Pod Paryżem w 2005 roku po raz pierwszy zmierzyliśmy z fascynującą technologią solarną i pompami ciepła zasilającymi basen. Od tego czasu stale rozwijamy w naszej firmie dział związany z Odnawialnymi Źródłami Energii.

Projektujemy wielkogabarytowe instalacje Solarne dla CWU, również dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych, jak również zasilanie kąpielisk np. Hotel SPA Villa Verde w Zawierciu jak i domowe instalacje solarne wspomagające CO oraz inne odbiorniki np. Jaquzzi. Jako jedna z pierwszych firm w naszym kraju zbudowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 22 kWp z baterią akumulatorów zasilającą awaryjnie filię firmy w Tychach, oraz Instalację Hybrydową czyli kolektory słoneczne połączone z panelami fotowoltaicznymi oraz akumulatorami na budynku Uniwersytetu Ekonomicznego w Opolu. Wykonaliśmy również największą inwestycję zbudowaną na panelach amorficznych w naszym kraju dla Dealera firmy Mercedes Benz na Śląsku i łącznej mocy 195 kWp. W 20 lecie naszej firmy weszliśmy z ponad 400 instalacjami kolektorów słonecznych, z prawie 200 instalacjami fotowoltaicznymi, oraz ponad 50 kotłowniami zasilającymi budynki przez pompy ciepła, kotły na biomasę oraz promiennikami podczerwieni.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży możemy zaproponować Państwu Najlepsze połączenie pomiędzy ceną – jakością – trwałością inwestycji jak i najlepszym serwisem wynikającym z dbałości o detale oraz komponenty naszych instalacji. Załatwiamy wszystkie formalności związane z Dotacjami oraz pozyskiwaniem środków na Inwestycje w branży OZE. Do końca 2016 roku pozyskaliśmy łącznie 542 dotacje dla Naszych Klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich firm jak:
Solar-expert, IBC Solar AG, Recom Solar AG, Fronius International, SMA solar technology, Steca Elektronik GmbH, KACO new energy GmbH, Solartime, Solar-log Solare Datensysteme, Sunex, Schueco, GEO Industial S.A.

Gwarantujemy

Najwyższą jakość budowanych instalacji, u nas nie ma kompromisu, importujemy bezpośrednio od Producentów dzięki czemu możemy zapewnić najlepszą cenę naszych instalacji.

Finanse/dotacje

Posiadamy własny doświadczony Departament Finansów który indywidualnie poszukuje dotacje - środki dla Inwestycji Klienta.

Projektujemy

wykonujemy audyty, porady oraz bezpłatne pomiary i konsultacje prowadzone przez najlepszych fachowców w branży.

Instalujemy

Budujemy oraz konserwujemy i serwisujemy instalacje nasze ale również i te obce za pomocą wyszkolonych oraz doświadczonych instalatorów.

INSTALATORZYZapraszamy do współpracy z naszą firmą instalatorów i monterów kolektorów słonecznych. Posiadamy bardzo atrakcyjne warunki współpracy jak i bogatą ofertę. Zapewniamy szkolenia oraz wszelką pomoc.


W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zapraszamy również do kontaktu osobistego.


Skontaktuj się z nami

Certyfikaty

Certyfikat autoryzacji IBC solar
Certyfikat autoryzacji Sunex
Certyfikat autoryzacji GBC
Certyfikat IEO
Certyfikat autoryzacji Solartime
Certyfikat ETI
Certyfikat autoryzacji Kostrzewa
Certyfikat autoryzacji Watt
Certyfikat autoryzacji GB-Sol
Certyfikat audyt energetyczny
Certyfikat kwalifikacji
Podziękowania
Certyfikat autoryzacji Solar Expert